Stravování

Plná penze, polopenze, možnost vlastního vaření v kuchyňce. Snídaně jsou ve formě švédských stolů. V jídelně je 120 míst k sezení a na terase, která slouží k posezení i stravování, je 60 míst. V provozovně je otevřené občerstvení s výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, mražených výrobků a cukrovinek.

Další služby

Naše středisko poskytuje komplexní služby v oblasti ubytování a stravování. Můžete u nás strávit krásnou rodinnou dovolenou, zasportovat si na některém z našich sportovních hřišť (sportovní vybavení je možné zapůjčit), navštívit kulturní památky v našem okolí (Muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově), vyrazit do přírody na procházky, houbařit nebo se projet na kole (zapůjčujeme). Prostorný vytápěný hlavní sál, který slouží i jako jídelna, je možné využít pro konání společenských akcí typu firemní školení, svatby, oslavy atd.

Naše rekreační středisko je možné využít například i pro konání srazů zájmových skupin, školní akce všech typů (například školní výlety, školy v přírodě), letní dětské tábory a různá sportovní soustředění. Pro volný čas je možné zapůjčit si knihy, různé stolní hry či získat bezplatný přístup na internet.

Kontakt

Rekreační středisko
VALCHA
394 64 Počátky
+420606608676